Oxygenátor YU-600

Kyslíkový koncentrátor YUWELL YU-600 má mimořádně zajímavý design, je skvělým důkazem toho, že zdravotnický prostředek nemusí být ošklivý a neohrabaný. Má rukojeť, pomocí které jej můžete přemístit a umístit kamkoli.

Tento oxygenátor je zařízení s velmi dobrým poměrem hmotnosti (pouhých 8 kg) k výkonu. Je to skvělá volba pro lidi, kterým se doporučuje používat kyslík při průtoku 1-3 litry za minutu.

Tento kyslíkový koncentrátor dodává až 3 l kyslíku za minutu a je připraveno k nepřetržitému provozu (24 h/den)

Ceník pronájmu

1. den

60 Kč / den vč. DPH

od 31. dne

60 Kč / den vč. DPH

Minimální cena pronájmu

500 Kč při osobním převzetí

1000 Kč při dodání na adresu

zapůjčení

60 Kč / den

Doprava půjčovny
Osobní odběr
Po-čt 8-17, pá do 16h
ZDARMA
Doručení po Praze
Obvykle mezi 13 a 17 hodinou
250 Kč
Doručení po celé ČR
Obvykle následující pracovní den
250 Kč

Ideální kyslíkový koncentrátor na domácí použití

Kyslíkový koncentrátor YU-600 je moderní, lehký přístroj pro oxygenoterapii v domácím prostředí. Kyslíkový koncentrátor pomůže při chronických onemocněních dýchacích cest nebo během rehabilitace po infarktu, mrtvici. Kyslíkový přístroj produkuje vysoce koncentrovaný kyslík, který pomáhá zmírňovat následky mnoha respiračních onemocnění, je vhodný také po prodělání COVID-19. Kyslíkovou terapií dostane tělo potřebné množství až 90% kyslíku.

Domácí kyslíková terapie je vynikající prevencí nachlazení, zejména pro obyvatele velkoměsta, kteří podle výzkumů častěji trpí oslabeným imunitním systémem. Kyslíková terapie oxygenátorem vám pomůže i při poruchách spánku, při náročné duševní či fyzické práci. Dámy ocení pozitivní omlazující účinky na své pleti, protože pravidelné procedury oxygenoterapie udržují pleť svěží a hladkou.

Oxygenátor YU600

 • Velmi tichý provoz
 • Ergonomický a moderní vzhled
 • Možnost použití přístroje v autě
 • Velmi dobře čitelný přehledný LCD displej
 • Inteligentní systém informování o nesrovnalostech nebo nezbytných opatřeních pomocí zvukového alarmu: signál o poruše; signál o výměně filtrů; sledování koncentrace kyslíku v reálném čase
 • Funkce generující záporné ionty (anionty), které přispívají ke zlepšení alveolární ventilace a urychlují vstřebávání kyslíku
 • Infračervené dálkové ovládání pomocí kterého můžete nastavit čas zapnutí, rychlost dodávání kyslíku, úroveň sytosti kyslíku
 • Příkon: 150 VA
 • Provoz: nepřetržitý provoz možný
 • Operační teplota: 10°C až 40°C (30%-75%)
 • Zabezpečení systému: automatické vypnutí při elektrickém přetížení nebo v případě ztráty spojení, automatické vypnutí při abnormálně vysoké teplotě, signál o výměně filtrů, sledování koncentrace kyslíku v reálném čase, signál o poruše

V současné době je mnoho lidí, kteří trpí srdečními, plicními nebo jinými nemocemi dýchacího ústrojí. Mnohým z nich může pomoci kyslíková terapie, jelikož tělo vyžaduje ke správné funkci rovnoměrnou dodávku kyslíku. Terapie je určena na částečnou a celkovou regeneraci organismu na buněčné úrovni.

Dokáže zbavit únavy, zlepší látkovou výměnu, posílí imunitu a tělo očistí od toxinů. Je vhodná hlavně pro lidi s dýchacími problémy, při astmatu a bronchitidě. Po oxygenoterapii se nervový systém uklidní, mozkové buňky budou zregenerované a zvýší se koncentrace mozkové činnosti. Působí i na pleť, pěkně ji vypne a vyhladí vrásky. Účinná je i při bolestech hlavy a migrénách. Kyslík dokáže zlepšit tělesné funkce, což je důležité hlavně pro starší lidi, těhotné ženy, mladé lidi ve vývoji. Pomáhá také proti fyzické a psychické únavě.

K čemu nám kyslíková terapie pomůže?

 • ochráníme se před migrénou
 • pomůže nám odbourat stres
 • posilníme organizmus před operacemi a je vhodná také jako pooperační doléčení
 • posilníme obranyschopnost organizmu proti infekcím, cévním a nádorovým onemocněním
 • terapie příznivě ovlivňuje náš organizmus při vysokém krevním tlaku, cukrovce, vředech, srdeční arytmii, po infarktu a dalších onemocněních.

Kyslíkové koncentrátory jsou dnes nejspolehlivějším, nejefektivnějším a pohodlným zdrojem doplňkového kyslíku. Koncentrátor je poháněn elektrickou energií. Jednotka separuje kyslík ze vzduchu získaného z okolní atmosféry, čímž je získáván velmi čistý kyslík, který je na výstupu z koncentrátoru. Přestože koncentrátor „odfiltrovává“ kyslík z místnosti, nebude kvalita vzduchu a kyslíková koncentrace v místnosti ovlivněna.

Mnoho pacientů během i po prodělání respiračního onemocnění covid-19 trpí dušností. Právě těmto pacientům, kteří prodělávají a nebo prodělali onemocnění covid-19 a mají poruchu okysličení krve, nicméně jsou již ve stabilizovaném stavu, pomáhá domácí oxygenoterapie. Ta je určena pro ty, kteří již nepotřebují lékařskou ani ošetřovatelskou péči v nemocničním zařízení, ale je u nich ještě nutná kyslíková terapie, která jim umožní být doma. Tito pacienti rovněž už nejsou léčeni ani protivirovými léky. Samotná domácí léčba trvá přibližně tři až pět týdnů a jejím základním předpokladem je, aby pacient byl v plném stabilizovaném stavu, který mu umožňuje být doma.

SARS-​CoV-2

Kyslíková inhalační terapie by se však měla provádět vždy jen po domluvě s lékařem!

Flexibilní doba pronájmu

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobné pronájmy s cenovým zvýhodněním

Doručíme kamkoliv po ČR

Rychlé dodání k Vám domů. Osobní odběr na prodejně v Praze

Největší nabídka pomůcek

Vše, co potřebujete, najdete pohodlně u nás na jednom místě

Pomůžeme vám s výběrem

Nejste si jistí, zda je pro vás přístroj vhodný? Zavolejte nebo napište

Tisíce spokojených zákazníků

Musím dát plný počet hvězdiček. Komunikace, jednání, vyřízení na jedničku. Pán velice ochotný, vše vysvětlil a ukázal. Objednávka mého požadavku, zapůjčení motodlahy byla vyřízena jak jsem si přála. Ihned! Vím, že v budoucnu kdy budu přístroj opět potrebovat (doufám, že už na 100% :-) ) se obrátím jen na Vas! Moc děkuji a přeji dobré zdraví všem.

Vstřícný, rychlý a konstruktivní přístup. Potřebovali jsme co nejrychleji půjčit dětský invalidní vozík. Při domluvě jsem byla "vyzpovídáná" na všechny důležité detaily, pro správný výběr velikosti a typu a vozík byl během hodiny k dispozici. Při předání nám byly dopodrobna vysvětleny všechny funkce a "záludnosti". Vozík byl ve velmi dobrém, čistém stavu. Cena, včetně zálohy byla velmi přijatelná. Opravdu oceňuji milé, ochotné a rychlé jednání, jak při půjčování, tak při komunikaci v průběhu (prodlužování doby zápůjčky) tak při vracení. Vřele doporučuji.

Výborná komunikace, velmi rychlé a vstřícné jednání. Po osteotomii kolene mi v nemocnici bylo doporučeno pokračovat v používání motodlahy v domácí péči. Oslovila jsem firmu RehaKomp a vůbec nebyl problém s víkendovým dodáním. Pan Martin už v telefonu byl velice milý a v domluvený čas dlahu přivezl, pečlivě nastavil, vysvětlil a dal rady jak v rehabilitaci postupovat. Pro rozhýbání kolene po operaci je to ten nejlepší a řekla bych, že nezbytný vynález. Vřele doporučuji a zároveň RehaKomp děkuji !!!!!

Profesionálové jak má být, detailně mi bylo vysvětleno používání pomůcky. Konzultace zdravotních obtíží i návrh řešení.Objednání i další postupy v naprosté pohodě. Doporučuji.Děkuji.

Naprostá spokojenost! Měla jsem měsíc půjčenou motodlahu a díky ní jsem koleno opět rozhýbala! Určitě můžu vřele doporučit! Skvělá domluva, rychlé doručení až domů. Nastaví Vám ji na míru a podrobně vysvětlí nejen používání ale i možné další doplňující pomůcky. Doufám že již tyto služby nebudu potřebovat, ale pokud ano, určitě se ozvu okamžitě vám:) Dekuji za pomoc!

Moje manželka Jiřina využila služeb půjčovny RehaKomp. Motodlahu přivezl, představil a profesionálně vše dopodrobna vysvětlil pan Foltán. Jeho přístup byl velice přívětivý, názorný a srozumitelný. Motodlahu manželka používala 25 dní a ta výrazně přispěla ke zlepšení pooperačního stavu kolene. Tento přístroj i vaši půjčovnu můžeme jen vřele doporučit. Děkujeme, Jiřina a Pavel Slunečkovi, Drahelčice, 20.09.20

Firmu RehaKomp můžeme jen vřele doporučit - doručení motodlahy do 24 hodin od objednání i v době Covidu, kdy jich je nedostatek; doručení domů zdarma; pečlivé nastavení stroje na míru pacienta a milé zaškolení včetně odpovědí na našich nespočet otázek...:-) Moc děkujeme! Kadeřábková

Jsme velice spokojeni. Pro 90 letou maminku jsme půjčili Motren Solo. Za tři týdny se z ležícího pacienta stala přiměřeně chodící (s chodítkem) spokojená dáma. Moc děkuji za to, že takové pomůcky nabízíte.

Dnes nám pracovník společnosti RehaKomp dovezl pomůcky pro tatínka. Maminka objednala vše, co jí bylo v nemocnici řečeno, včetně elektronického rotopedu, jehož zapůjčení není nejlevnější záležitostí. Zde musím vyzdvihnout profesionalitu a zájem o klienta, vzhledem k tomu, že pán dovezl, ne jen objednaný přístroj, ale i levnější a podle přesné instrukce a předvedení účinnější mechanický přístroj, který je pro tatínka vhodnější. Byli jsme velmi mile překvapení přístupem, ochotou a ukázkou správného cvičení. Tuto firmu můžeme jen vřele doporučit

Příjemné a vstřícné jednání. Instruktáž motodlahy na koleno 100%. Maminka se bála, ale pán měl profesionální přístup, takže strach po chvilce opadnul. Firmu určitě doporučuji.

Perfektní přístup od začátku. Vyhověli mi s časem předání. Martin, který dlahu přivezl, byl velmi milý, pozorný, všechno vysvětlil, nastavil... Kdybych, nedejbože, ještě někdy něco takového potřebovala, určitě se obrátím na RehaKomp znovu;) Velké díky.

Všem vřele a rád doporučím firmu RehaKomp. Vstříčný přístup, slušné a rychlé jednání a naprostá spokojenost se zapůjčeným vozíkem - bez něj bych se nemohl zúčastnit svatby mého nejlepšího kamaráda. A dokonce mi navíc zapůjčili i držák na nohu, díky kterému jsem mohl držet nohu ve vyvýšené poloze.

Velmi příjemné jednání a naprosto rychlý proces zapůjčení. Vše bylo za deset minut hotovo a vyřízeno přes e-mail. Platba převodem a pak už jen dojet do Kunratic a zboží si vyzvednout. Nikomu nepřeji žádné zdravotní potíže, ale pokud už se tak stane, tady vám určitě rychle pomohou.

S RehaKompem jsem byla maximálně spokojená. Výborná komunikace, profesionální přístup, vstřícnost a ochota. Pokud bych v budoucnu opět potřebovala, vím naprosto přesně na koho se obrátím. Děkuji!

Výborné služby a servis. Při mém návratu z nemocnice po operaci koleního vazu jsem telefonicky objednal motodlahu, kterou mi okamžitě přivezli až domů a k používání jsem dostal od Martina i podrobnou instruktáž a pár dobrých rad. Firmu využíváme již podruhé za posledních pár let a vždy vše funguje k mojí plné spokojenosti. Takže pánové děkuji..a rozhodně doporučuji

Naše rady a tipy