Chcete se stát našim obchodním partnerem?

V případě zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Jste výrobce, prodejce či nadační fond a rádi byste spolupracovali s českou společností zabývající se prodejem a pronájmem rehabilitačních přístrojů a kompenzačních pomůcek, pro kterou je spokojenost zákazníka vždy na prvním místě?

Anglický výrobce aktivních úchopových rukavic a další pomůcek nejen pro vozíčkáře.

Jsme distributorem výrobků firmy Active Hands v České republice a na Slovensku.

Máte zájem o produkty našeho obchodního partnera? Kontaktujte nás.

Francouzský výrobce motodlah pro pasivní kontinuální pohybovu léčbu Kinetec a rehabilitačních přístrojů Kinevia pro pasivní i aktivní cvičení dolních a horních končetin.

Jsme distributorem výrobků firmy Kinetec v České republice a na Slovensku. V naší půjčovně naleznete pomůcky tohoto výrobce.

Máte zájem o produkty našeho obchodního partnera? Kontaktujte nás.

Český výrobce rotopedu a rehabilitačních přístrojů Motren - Rotren

Jsme prodejcem výrobků firmy KALPE v České republice a na Slovensku. V naší půjčovně naleznete pomůcky tohoto výrobce.

Máte zájem o produkty našeho obchodního partnera? Kontaktujte nás.

Obchodní zastoupení společnosti MEYRA bylo v České republice založeno v roce 1991. V současné době distribuuje standardní i individuálně vyráběné invalidní vozíky a další zdravotnické prostředky. Prvořadým cílem společnosti je pomoci svým zákazníkům překonávat jejich omezení a zdravotní hendikep.

Jsme prodejcem a půjčovnou vybraných pomůcek společnosti Meyra v České republice a na Slovensku.

Máte zájem o produkty našeho obchodního partnera? Kontaktujte nás.

Jsme jedním z největších distributorů kompenzačních pomůcek pro seniory a tělesně postižené v ČR. Nabízíme kompletní sortiment zdravotních pomůcek, které Vám pomohou zlepšit kvalitu života, zmírnit handicap a usnadní návrat do společnosti.

Jsme prodejcem a půjčovnou vybraných pomůcek společnosti DMA Praha v České republice a na Slovensku.

Máte zájem o produkty našeho obchodního partnera? Kontaktujte nás.

V současnosti nadační fond pomáhá všem, kteří za nás sloužili. Tz. bývalým vojákům, policistům, hasičům a jejich rodinným příslušníkům.

Nadační fond REGI Base I. zajišťuje výběr speciálních osobních asistentům pro zraněné vojákům a následnou možnou speciální rehabilitační péči v zahraničí.

Máte zájem o produkty našeho obchodního partnera? Kontaktujte nás.

Zaměřujeme se na oblast zdravotnictví a farmacie. Zastupujeme řadu významných zahraničních farmaceutických firem, kterým nabízíme služby v oblasti registrace, marketingu a distribuce léčiv a zdravotnických prostředků. Naše špičkové produkty dodáváme do distribuční sítě tak, aby byly k dispozici všem, kteří je potřebují.

Máte zájem o produkty našeho obchodního partnera? Kontaktujte nás.

Kdo jiný, než profesionálové na slovo vzatí, věří a doporučují právě ortézy Donjoy. S ortézami jsou spokojeni nejen vrcholoví sportovci při svých výkonech, ale i lékaři, kteří ví nejlépe, jak správně o lidské tělo pečovat.

Jsme prodejcem vybraných ortéz Donjoy v České republice a na Slovensku.

Máte zájem o produkty našeho obchodního partnera? Kontaktujte nás.

Výroba, montáž a servis schodišťových i vertikálních zdvižných plošin, schodišťových sedaček, schodolezů, výtahů a nájezdových ramp. Svoboda je jednou z nejvyšších priorit lidského ducha. Svoboda projevu, svoboda vyznání, svoboda myšlení, volby i jednání, svoboda pohybu. Žijí však mezi námi lidé, jejichž svoboda je omezená, neboť v důsledku úrazu, nemoci či stáří možnost volného pohybu ztratili. A právě jejich osudy stejně jako osudy lidí, na jejichž pomoc jsou mnohdy odkázáni, jsou pro nás výzvou.

Máte zájem o produkty našeho obchodního partnera? Kontaktujte nás.Flexibilní doba pronájmu

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobné pronájmy s cenovým zvýhodněním

Doručíme kamkoliv po ČR

Rychlé dodání k Vám domů. Osobní odběr na prodejně v Praze

Největší nabídka pomůcek

Vše, co potřebujete, najdete pohodlně u nás na jednom místě

Pomůžeme vám s výběrem

Nejste si jistí, zda je pro vás přístroj vhodný? Zavolejte nebo napište

Tisíce spokojených zákazníků

Musím dát plný počet hvězdiček. Komunikace, jednání, vyřízení na jedničku. Pán velice ochotný, vše vysvětlil a ukázal. Objednávka mého požadavku, zapůjčení motodlahy byla vyřízena jak jsem si přála. Ihned! Vím, že v budoucnu kdy budu přístroj opět potrebovat (doufám, že už na 100% :-) ) se obrátím jen na Vas! Moc děkuji a přeji dobré zdraví všem.

Vstřícný, rychlý a konstruktivní přístup. Potřebovali jsme co nejrychleji půjčit dětský invalidní vozík. Při domluvě jsem byla "vyzpovídáná" na všechny důležité detaily, pro správný výběr velikosti a typu a vozík byl během hodiny k dispozici. Při předání nám byly dopodrobna vysvětleny všechny funkce a "záludnosti". Vozík byl ve velmi dobrém, čistém stavu. Cena, včetně zálohy byla velmi přijatelná. Opravdu oceňuji milé, ochotné a rychlé jednání, jak při půjčování, tak při komunikaci v průběhu (prodlužování doby zápůjčky) tak při vracení. Vřele doporučuji.

Výborná komunikace, velmi rychlé a vstřícné jednání. Po osteotomii kolene mi v nemocnici bylo doporučeno pokračovat v používání motodlahy v domácí péči. Oslovila jsem firmu RehaKomp a vůbec nebyl problém s víkendovým dodáním. Pan Martin už v telefonu byl velice milý a v domluvený čas dlahu přivezl, pečlivě nastavil, vysvětlil a dal rady jak v rehabilitaci postupovat. Pro rozhýbání kolene po operaci je to ten nejlepší a řekla bych, že nezbytný vynález. Vřele doporučuji a zároveň RehaKomp děkuji !!!!!

Profesionálové jak má být, detailně mi bylo vysvětleno používání pomůcky. Konzultace zdravotních obtíží i návrh řešení.Objednání i další postupy v naprosté pohodě. Doporučuji.Děkuji.

Naprostá spokojenost! Měla jsem měsíc půjčenou motodlahu a díky ní jsem koleno opět rozhýbala! Určitě můžu vřele doporučit! Skvělá domluva, rychlé doručení až domů. Nastaví Vám ji na míru a podrobně vysvětlí nejen používání ale i možné další doplňující pomůcky. Doufám že již tyto služby nebudu potřebovat, ale pokud ano, určitě se ozvu okamžitě vám:) Dekuji za pomoc!

Moje manželka Jiřina využila služeb půjčovny RehaKomp. Motodlahu přivezl, představil a profesionálně vše dopodrobna vysvětlil pan Foltán. Jeho přístup byl velice přívětivý, názorný a srozumitelný. Motodlahu manželka používala 25 dní a ta výrazně přispěla ke zlepšení pooperačního stavu kolene. Tento přístroj i vaši půjčovnu můžeme jen vřele doporučit. Děkujeme, Jiřina a Pavel Slunečkovi, Drahelčice, 20.09.20

Firmu RehaKomp můžeme jen vřele doporučit - doručení motodlahy do 24 hodin od objednání i v době Covidu, kdy jich je nedostatek; doručení domů zdarma; pečlivé nastavení stroje na míru pacienta a milé zaškolení včetně odpovědí na našich nespočet otázek...:-) Moc děkujeme! Kadeřábková

Jsme velice spokojeni. Pro 90 letou maminku jsme půjčili Motren Solo. Za tři týdny se z ležícího pacienta stala přiměřeně chodící (s chodítkem) spokojená dáma. Moc děkuji za to, že takové pomůcky nabízíte.

Dnes nám pracovník společnosti RehaKomp dovezl pomůcky pro tatínka. Maminka objednala vše, co jí bylo v nemocnici řečeno, včetně elektronického rotopedu, jehož zapůjčení není nejlevnější záležitostí. Zde musím vyzdvihnout profesionalitu a zájem o klienta, vzhledem k tomu, že pán dovezl, ne jen objednaný přístroj, ale i levnější a podle přesné instrukce a předvedení účinnější mechanický přístroj, který je pro tatínka vhodnější. Byli jsme velmi mile překvapení přístupem, ochotou a ukázkou správného cvičení. Tuto firmu můžeme jen vřele doporučit

Příjemné a vstřícné jednání. Instruktáž motodlahy na koleno 100%. Maminka se bála, ale pán měl profesionální přístup, takže strach po chvilce opadnul. Firmu určitě doporučuji.

Perfektní přístup od začátku. Vyhověli mi s časem předání. Martin, který dlahu přivezl, byl velmi milý, pozorný, všechno vysvětlil, nastavil... Kdybych, nedejbože, ještě někdy něco takového potřebovala, určitě se obrátím na RehaKomp znovu;) Velké díky.

Všem vřele a rád doporučím firmu RehaKomp. Vstříčný přístup, slušné a rychlé jednání a naprostá spokojenost se zapůjčeným vozíkem - bez něj bych se nemohl zúčastnit svatby mého nejlepšího kamaráda. A dokonce mi navíc zapůjčili i držák na nohu, díky kterému jsem mohl držet nohu ve vyvýšené poloze.

Velmi příjemné jednání a naprosto rychlý proces zapůjčení. Vše bylo za deset minut hotovo a vyřízeno přes e-mail. Platba převodem a pak už jen dojet do Kunratic a zboží si vyzvednout. Nikomu nepřeji žádné zdravotní potíže, ale pokud už se tak stane, tady vám určitě rychle pomohou.

S RehaKompem jsem byla maximálně spokojená. Výborná komunikace, profesionální přístup, vstřícnost a ochota. Pokud bych v budoucnu opět potřebovala, vím naprosto přesně na koho se obrátím. Děkuji!

Výborné služby a servis. Při mém návratu z nemocnice po operaci koleního vazu jsem telefonicky objednal motodlahu, kterou mi okamžitě přivezli až domů a k používání jsem dostal od Martina i podrobnou instruktáž a pár dobrých rad. Firmu využíváme již podruhé za posledních pár let a vždy vše funguje k mojí plné spokojenosti. Takže pánové děkuji..a rozhodně doporučuji

Naše rady a tipy