Chcete si objednat více produktů najednou, nebo nemůžete najít to, co hledáte?

Podívejte se níže do přehledného ceníku pronájmu!

Typ přístroje Cena pronájmu Cena od 31. dne
MOTODLAHY:    
Motodlaha na koleno Spectra 250 Kč/den 220 Kč/den
Motodlaha na koleno Kompanja 280 Kč/den 250 Kč/den
Motodlaha na rameno 300 Kč/den 250 Kč/den
Motodlaha na loket 300 Kč/den 250 Kč/den
Motodlaha na hlezno 300 Kč/den 250 Kč/den
Motodlaha na zápěstí a prsty 300 Kč/den 250 Kč/den
Aktivní mobilizátor kolene 120 Kč/den 100 Kč/den
ROTOPEDY:    
Rotoped KALPE MK 35 Kč/den 30 Kč/den
Dětský rotoped 40 Kč/den 35 Kč/den
Hybrid-spinn trenažér 55 Kč/den 50 Kč/den
REHABILITAČNÍ PŘÍSTROJE:    
Motren Solo 90 Kč/den 80 Kč/den
Motren Duo 1/ 1X/ 2 100 Kč/den  90 Kč/den 
Motren Duo 3 150 Kč/den  130 Kč/den 
Motren Bed 150 Kč/den  130 Kč/den 
Rotren Solo mini 50 Kč/den  45 Kč/den 
Rotren Solo 60 Kč/den  55 Kč/den 
Rotren Solo X 60 Kč/den 55 Kč/den
Rotren Bed 80 Kč/den 70 Kč/den
Activ 60 Kč/den 55 Kč/den
Typ pomůcky Cena pronájmu Cena za měsíc
CHODÍTKA    
Čtyřkolové venkovní chodítko 12 Kč/den 360 Kč/měsíc
Čtyřbodové pevné chodítko 10 Kč/den 300 Kč/měsíc
Chodítko s pultem 16 Kč/den 480 Kč/měsíc
Čtyřbodové krokovací chodítko 11 Kč/den 330 Kč/měsíc
Čtyřbodové krokovací chodítko trojfunkční 12 Kč/den 360 Kč/měsíc
Venkovní odlehčené chodítko 16 Kč/den 480 Kč/měsíc
Dvojúrovňové čtyřbodové chodítko 12 Kč/den 360 Kč/měsíc
LŮŽKA A PŘÍSLUŠENSTVÍ    
Elektrické polohovací lůžko 40 Kč/den 1200 Kč/měsíc
Prodloužené lůžko 220cm s matrací 100 Kč/den 3000 Kč/měsíc
Antidekubitní matrace 20 Kč/den 600 Kč/měsíc
Stolek k lůžku 10 Kč/den 300 Kč/měsíc
Hrazda k lůžku 12 Kč/den 360 Kč/měsíc
MECHANICKÉ VOZÍKY    
Transportní odlehčený vozík - menší kola 20 Kč/den 600 Kč/měsíc
Odlehčený invalidní vozík s velkými koly 30 Kč/den 900 Kč/měsíc
Invalidní vozík do 130 Kg 23 Kč/den 690 Kč/měsíc
Invalidní vozík s brzdami pro doprovod 30 Kč/den 900 Kč/měsíc
Dětský invalidní vozík 30 Kč/den 900 Kč/měsíc
KOUPELNOVÉ A TOALETNÍ POMŮCKY    
Toaletní židle 13Kč/den 390 Kč/měsíc
Klozetové křeslo dřevěné 13Kč/den 390 Kč/měsíc
Toaletní židle na kolečkách 15Kč/den 450 Kč/měsíc
Toaletní a sprchovací křeslo 20Kč/den 600 Kč/měsíc
Toaletní a sprchovací křeslo na kolečkách 25Kč/den 750 Kč/měsíc
Nastavitelná sedačka do sprchy  8 Kč/den 240 Kč/měsíc
Sedačka do sprchy s opěradlem  12 Kč/den 360 Kč/měsíc
Nastavitelná sedačka do vany 6 Kč/den 180 Kč/měsíc
Nafukovací vanička na mytí hlavy  8 Kč/den 240 Kč/měsíc
Mobilní sprchovací vana  15 Kč/den 450 Kč/měsíc
OXYGENÁTORY
Yu 500 - 1 litr kyslíku /min. 70 Kč/den 60 Kč od 51. dne
Yu 600 - 2 litry kyslíku /min. 80 Kč/den 70 Kč od 51. dne
8F 3AW / 8F 5AW - 3/5 litrů kyslíku /min. 100 Kč/den 80 Kč od 51. dne
DALŠÍ PRODUKTY    
Pojízdný elektrický zvedák 60 Kč/den 1800 Kč/měsíc
Nájezdová Rampa 12 Kč/den 360 Kč/měsíc

Flexibilní doba pronájmu

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobné pronájmy s cenovým zvýhodněním

Doručíme kamkoliv po ČR

Rychlé dodání k Vám domů. Osobní odběr na prodejně v Praze

Největší nabídka pomůcek

Vše, co potřebujete, najdete pohodlně u nás na jednom místě

Pomůžeme vám s výběrem

Nejste si jistí, zda je pro vás přístroj vhodný? Zavolejte nebo napište

Tisíce spokojených zákazníků

Musím dát plný počet hvězdiček. Komunikace, jednání, vyřízení na jedničku. Pán velice ochotný, vše vysvětlil a ukázal. Objednávka mého požadavku, zapůjčení motodlahy byla vyřízena jak jsem si přála. Ihned! Vím, že v budoucnu kdy budu přístroj opět potrebovat (doufám, že už na 100% :-) ) se obrátím jen na Vas! Moc děkuji a přeji dobré zdraví všem.

Vstřícný, rychlý a konstruktivní přístup. Potřebovali jsme co nejrychleji půjčit dětský invalidní vozík. Při domluvě jsem byla "vyzpovídáná" na všechny důležité detaily, pro správný výběr velikosti a typu a vozík byl během hodiny k dispozici. Při předání nám byly dopodrobna vysvětleny všechny funkce a "záludnosti". Vozík byl ve velmi dobrém, čistém stavu. Cena, včetně zálohy byla velmi přijatelná. Opravdu oceňuji milé, ochotné a rychlé jednání, jak při půjčování, tak při komunikaci v průběhu (prodlužování doby zápůjčky) tak při vracení. Vřele doporučuji.

Výborná komunikace, velmi rychlé a vstřícné jednání. Po osteotomii kolene mi v nemocnici bylo doporučeno pokračovat v používání motodlahy v domácí péči. Oslovila jsem firmu RehaKomp a vůbec nebyl problém s víkendovým dodáním. Pan Martin už v telefonu byl velice milý a v domluvený čas dlahu přivezl, pečlivě nastavil, vysvětlil a dal rady jak v rehabilitaci postupovat. Pro rozhýbání kolene po operaci je to ten nejlepší a řekla bych, že nezbytný vynález. Vřele doporučuji a zároveň RehaKomp děkuji !!!!!

Profesionálové jak má být, detailně mi bylo vysvětleno používání pomůcky. Konzultace zdravotních obtíží i návrh řešení.Objednání i další postupy v naprosté pohodě. Doporučuji.Děkuji.

Naprostá spokojenost! Měla jsem měsíc půjčenou motodlahu a díky ní jsem koleno opět rozhýbala! Určitě můžu vřele doporučit! Skvělá domluva, rychlé doručení až domů. Nastaví Vám ji na míru a podrobně vysvětlí nejen používání ale i možné další doplňující pomůcky. Doufám že již tyto služby nebudu potřebovat, ale pokud ano, určitě se ozvu okamžitě vám:) Dekuji za pomoc!

Moje manželka Jiřina využila služeb půjčovny RehaKomp. Motodlahu přivezl, představil a profesionálně vše dopodrobna vysvětlil pan Foltán. Jeho přístup byl velice přívětivý, názorný a srozumitelný. Motodlahu manželka používala 25 dní a ta výrazně přispěla ke zlepšení pooperačního stavu kolene. Tento přístroj i vaši půjčovnu můžeme jen vřele doporučit. Děkujeme, Jiřina a Pavel Slunečkovi, Drahelčice, 20.09.20

Firmu RehaKomp můžeme jen vřele doporučit - doručení motodlahy do 24 hodin od objednání i v době Covidu, kdy jich je nedostatek; doručení domů zdarma; pečlivé nastavení stroje na míru pacienta a milé zaškolení včetně odpovědí na našich nespočet otázek...:-) Moc děkujeme! Kadeřábková

Jsme velice spokojeni. Pro 90 letou maminku jsme půjčili Motren Solo. Za tři týdny se z ležícího pacienta stala přiměřeně chodící (s chodítkem) spokojená dáma. Moc děkuji za to, že takové pomůcky nabízíte.

Dnes nám pracovník společnosti RehaKomp dovezl pomůcky pro tatínka. Maminka objednala vše, co jí bylo v nemocnici řečeno, včetně elektronického rotopedu, jehož zapůjčení není nejlevnější záležitostí. Zde musím vyzdvihnout profesionalitu a zájem o klienta, vzhledem k tomu, že pán dovezl, ne jen objednaný přístroj, ale i levnější a podle přesné instrukce a předvedení účinnější mechanický přístroj, který je pro tatínka vhodnější. Byli jsme velmi mile překvapení přístupem, ochotou a ukázkou správného cvičení. Tuto firmu můžeme jen vřele doporučit

Příjemné a vstřícné jednání. Instruktáž motodlahy na koleno 100%. Maminka se bála, ale pán měl profesionální přístup, takže strach po chvilce opadnul. Firmu určitě doporučuji.

Perfektní přístup od začátku. Vyhověli mi s časem předání. Martin, který dlahu přivezl, byl velmi milý, pozorný, všechno vysvětlil, nastavil... Kdybych, nedejbože, ještě někdy něco takového potřebovala, určitě se obrátím na RehaKomp znovu;) Velké díky.

Všem vřele a rád doporučím firmu RehaKomp. Vstříčný přístup, slušné a rychlé jednání a naprostá spokojenost se zapůjčeným vozíkem - bez něj bych se nemohl zúčastnit svatby mého nejlepšího kamaráda. A dokonce mi navíc zapůjčili i držák na nohu, díky kterému jsem mohl držet nohu ve vyvýšené poloze.

Velmi příjemné jednání a naprosto rychlý proces zapůjčení. Vše bylo za deset minut hotovo a vyřízeno přes e-mail. Platba převodem a pak už jen dojet do Kunratic a zboží si vyzvednout. Nikomu nepřeji žádné zdravotní potíže, ale pokud už se tak stane, tady vám určitě rychle pomohou.

S RehaKompem jsem byla maximálně spokojená. Výborná komunikace, profesionální přístup, vstřícnost a ochota. Pokud bych v budoucnu opět potřebovala, vím naprosto přesně na koho se obrátím. Děkuji!

Výborné služby a servis. Při mém návratu z nemocnice po operaci koleního vazu jsem telefonicky objednal motodlahu, kterou mi okamžitě přivezli až domů a k používání jsem dostal od Martina i podrobnou instruktáž a pár dobrých rad. Firmu využíváme již podruhé za posledních pár let a vždy vše funguje k mojí plné spokojenosti. Takže pánové děkuji..a rozhodně doporučuji

Naše rady a tipy