Veškeré pomůcky je možné ZDARMA vyzvednout na Praze 9 v Hostavicích.

Dodání zajistíme po celé České republice i Slovensku!

Doprava půjčovny

Dodání a vyzvednutí pomůcek po Praze a okolí naším proškoleným pracovníkem je obvykle každý všední den mezi 13 a 17 hodinou (výjimečně později). Tuto dobu si prosím vyhraďte. Přesnější čas +- 30 minut v závislosti na dopravě jsme Vám schopni sdělit do 12 hodin.

Pro odvoz pomůcek nás prosím kontaktujte minimálně 2 pracovní dny předem, abychom měli na požadovaný termín volnou kapacitu.

Motodlahy a oxygenátory

 • doručení a odvoz po Praze zdarma (od 14 dní)
 • doprava tam po celé ČR za 250 Kč do druhého dne.
 • doprava zpět po celé ČR za 250 Kč

Pohybové léčebné přístroje Motren - Rotren a motomedy:

 • doprava po Praze zdarma (od 30 dnů)
 • doprava po celé ČR od 250 (individuální doprava) Kč

Rotopedy:

 • doprava po Praze včetně donášky do bytu: 250 Kč, odvoz 300 Kč
 • doprava v okolí Prahy a celé ČR od 300 Kč dle vzdálenosti

Chodítka, vozíky a koupelnové a toaletní pomůcky:

 • doprava po Praze 250 Kč (při celkové ceně nájmu pomůcky minimálně 1 měsíc, nebo 500 Kč u levnějších pomůcek
 • v okolí Prahy a po celé ČR od 250 Kč + 12 Kč/km mimo Prahu
 • odvoz 300 Kč

vozidlo Rehakomp

Snažíme se být šetrnější k životnímu prostředí. Pomůcky Vám nejčastěji rozvážíme vozem na alternativní palivo CNG, který má výrazně nižší emise, než klasické automobily na benzín a naftu.

Platba

V současné době na naší provozovně ani při dovozu pomůcek naším pracovníkem nelze platit platební kartou.

Půjčovna pomůcek

 • Při zápůjčce je platba kauce a zálohy možná pouze v hotovosti.
 • U přístrojů, které zasíláme na zapůjčení přepravní společností je možné platit na dobírku při převzetí, nebo převodem na účet.
 • Prodloužení zápůjček je možné platit převodem na účet.
 • Naše banka přijímá okamžité platby a faktury generujeme včetně QR kódů.
 • Platbu prosím VŽDY provádějte až oproti vystavené faktuře, kterou Vám zašleme do emailu a uveďte také variabilní symbol.

Eshop - koupě zboží

 • Platba je možná při osobním odběru pouze v hotovosti, nebo s předstihem na bankovní účet.
 • Při zaslání přepravcem je možná úhrada při převzetí zboží (na dobírku) v hotovosti nebo platební kartou, nebo převodem na účet při platbě předem

 • Platební terminál na pobočce a platební bránu pro e-shop se chystáme zavést v nejbližších měsících

Platební terminál na pobočce a platební bránu pro e-shop se chystáme zavést v nejbližších měsících.

Nejbližší bankomat naleznete pár minut od nás u supermarketu Albert na hlavní Českobrodské ulici.

Flexibilní doba pronájmu

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobné pronájmy s cenovým zvýhodněním

Doručíme kamkoliv po ČR

Rychlé dodání k Vám domů. Osobní odběr na prodejně v Praze

Největší nabídka pomůcek

Vše, co potřebujete, najdete pohodlně u nás na jednom místě

Pomůžeme vám s výběrem

Nejste si jistí, zda je pro vás přístroj vhodný? Zavolejte nebo napište

Tisíce spokojených zákazníků

Musím dát plný počet hvězdiček. Komunikace, jednání, vyřízení na jedničku. Pán velice ochotný, vše vysvětlil a ukázal. Objednávka mého požadavku, zapůjčení motodlahy byla vyřízena jak jsem si přála. Ihned! Vím, že v budoucnu kdy budu přístroj opět potrebovat (doufám, že už na 100% :-) ) se obrátím jen na Vas! Moc děkuji a přeji dobré zdraví všem.

Vstřícný, rychlý a konstruktivní přístup. Potřebovali jsme co nejrychleji půjčit dětský invalidní vozík. Při domluvě jsem byla "vyzpovídáná" na všechny důležité detaily, pro správný výběr velikosti a typu a vozík byl během hodiny k dispozici. Při předání nám byly dopodrobna vysvětleny všechny funkce a "záludnosti". Vozík byl ve velmi dobrém, čistém stavu. Cena, včetně zálohy byla velmi přijatelná. Opravdu oceňuji milé, ochotné a rychlé jednání, jak při půjčování, tak při komunikaci v průběhu (prodlužování doby zápůjčky) tak při vracení. Vřele doporučuji.

Výborná komunikace, velmi rychlé a vstřícné jednání. Po osteotomii kolene mi v nemocnici bylo doporučeno pokračovat v používání motodlahy v domácí péči. Oslovila jsem firmu RehaKomp a vůbec nebyl problém s víkendovým dodáním. Pan Martin už v telefonu byl velice milý a v domluvený čas dlahu přivezl, pečlivě nastavil, vysvětlil a dal rady jak v rehabilitaci postupovat. Pro rozhýbání kolene po operaci je to ten nejlepší a řekla bych, že nezbytný vynález. Vřele doporučuji a zároveň RehaKomp děkuji !!!!!

Profesionálové jak má být, detailně mi bylo vysvětleno používání pomůcky. Konzultace zdravotních obtíží i návrh řešení.Objednání i další postupy v naprosté pohodě. Doporučuji.Děkuji.

Naprostá spokojenost! Měla jsem měsíc půjčenou motodlahu a díky ní jsem koleno opět rozhýbala! Určitě můžu vřele doporučit! Skvělá domluva, rychlé doručení až domů. Nastaví Vám ji na míru a podrobně vysvětlí nejen používání ale i možné další doplňující pomůcky. Doufám že již tyto služby nebudu potřebovat, ale pokud ano, určitě se ozvu okamžitě vám:) Dekuji za pomoc!

Moje manželka Jiřina využila služeb půjčovny RehaKomp. Motodlahu přivezl, představil a profesionálně vše dopodrobna vysvětlil pan Foltán. Jeho přístup byl velice přívětivý, názorný a srozumitelný. Motodlahu manželka používala 25 dní a ta výrazně přispěla ke zlepšení pooperačního stavu kolene. Tento přístroj i vaši půjčovnu můžeme jen vřele doporučit. Děkujeme, Jiřina a Pavel Slunečkovi, Drahelčice, 20.09.20

Firmu RehaKomp můžeme jen vřele doporučit - doručení motodlahy do 24 hodin od objednání i v době Covidu, kdy jich je nedostatek; doručení domů zdarma; pečlivé nastavení stroje na míru pacienta a milé zaškolení včetně odpovědí na našich nespočet otázek...:-) Moc děkujeme! Kadeřábková

Jsme velice spokojeni. Pro 90 letou maminku jsme půjčili Motren Solo. Za tři týdny se z ležícího pacienta stala přiměřeně chodící (s chodítkem) spokojená dáma. Moc děkuji za to, že takové pomůcky nabízíte.

Dnes nám pracovník společnosti RehaKomp dovezl pomůcky pro tatínka. Maminka objednala vše, co jí bylo v nemocnici řečeno, včetně elektronického rotopedu, jehož zapůjčení není nejlevnější záležitostí. Zde musím vyzdvihnout profesionalitu a zájem o klienta, vzhledem k tomu, že pán dovezl, ne jen objednaný přístroj, ale i levnější a podle přesné instrukce a předvedení účinnější mechanický přístroj, který je pro tatínka vhodnější. Byli jsme velmi mile překvapení přístupem, ochotou a ukázkou správného cvičení. Tuto firmu můžeme jen vřele doporučit

Příjemné a vstřícné jednání. Instruktáž motodlahy na koleno 100%. Maminka se bála, ale pán měl profesionální přístup, takže strach po chvilce opadnul. Firmu určitě doporučuji.

Perfektní přístup od začátku. Vyhověli mi s časem předání. Martin, který dlahu přivezl, byl velmi milý, pozorný, všechno vysvětlil, nastavil... Kdybych, nedejbože, ještě někdy něco takového potřebovala, určitě se obrátím na RehaKomp znovu;) Velké díky.

Všem vřele a rád doporučím firmu RehaKomp. Vstříčný přístup, slušné a rychlé jednání a naprostá spokojenost se zapůjčeným vozíkem - bez něj bych se nemohl zúčastnit svatby mého nejlepšího kamaráda. A dokonce mi navíc zapůjčili i držák na nohu, díky kterému jsem mohl držet nohu ve vyvýšené poloze.

Velmi příjemné jednání a naprosto rychlý proces zapůjčení. Vše bylo za deset minut hotovo a vyřízeno přes e-mail. Platba převodem a pak už jen dojet do Kunratic a zboží si vyzvednout. Nikomu nepřeji žádné zdravotní potíže, ale pokud už se tak stane, tady vám určitě rychle pomohou.

S RehaKompem jsem byla maximálně spokojená. Výborná komunikace, profesionální přístup, vstřícnost a ochota. Pokud bych v budoucnu opět potřebovala, vím naprosto přesně na koho se obrátím. Děkuji!

Výborné služby a servis. Při mém návratu z nemocnice po operaci koleního vazu jsem telefonicky objednal motodlahu, kterou mi okamžitě přivezli až domů a k používání jsem dostal od Martina i podrobnou instruktáž a pár dobrých rad. Firmu využíváme již podruhé za posledních pár let a vždy vše funguje k mojí plné spokojenosti. Takže pánové děkuji..a rozhodně doporučuji

Naše rady a tipy