Rotoped KALPE MK dětský

Rotoped pro děti KALPE MK vychází konstrukcí z rotopedu KALPE MK po dospělé. Je určen pro cvičení dětí přibližně ve věku od 4 let téměř do dospělosti.

Vhodný pro první kroky dětí ve sportu – výuku a rozvoj koordinace pohybů či pro pravidelné cvičení ke zlepšení kondice či zdravotního stavu po operaci či úrazu.

Náš dětský rotoped používají k rehabilitaci dětí například ve vyhlášených rehabilitačních zařízeních jako je rehabilitační ústav Luže - Košumberk a sanatorium Klimkovice. Dále také ve školkách, školách včetně speciálních škol a denních stacionářů. 

Ceník pronájmu

1. den

40 Kč / den vč. DPH

od 31. dne

35 Kč / den vč. DPH

Minimální cena pronájmu

600 Kč při osobním převzetí

1200 Kč při dodání na adresu

zapůjčení

40 Kč / den

Doprava půjčovny

Osobní vyzvednutí na Praze 4

Dovoz po Praze 250 Kč

Mimo Prahu 250 Kč + 12 Kč/km

Co vše je na dětském KALPE MK jiné:

 • rám rotopedu je zkrácený a přizpůsobený menší výšce
 • sedlová trubka s dětským sedlem i řídítka včetně nastavení zátěže jsou níž 
 • upraven je rovněž hnací mechanismus a odlehčený je také setrvačník
 • kliky mají menší poloměr otáčení 
 • pedály jsou blíže u sebe tak, aby více vyhovovaly menším postavám

 

Rotped MK dětský
Rotoped MK dětský

V čem je dětský KALPE MK rotoped shodný s rotoped pro dospělé KALPE MK:

 • Magnetická brzda

Rotoped s magnetickou brzdou, která zajišťuje tiché brzdění a velmi dlouhou životnost s bezúdržbovým provozem.

 • Ovládání zátěže

Zátěž na rotopedu se ovládá ručně, nastavíte si jakou zátěž chcete, a pokud potřebujete snížit nebo ubrat, opět sáhnete na tlačítka a zvolíte, co vám vyhovuje. Rotoped nabízí celkem 10 úrovní zátěže.

 • Setrvačník

Jedná se o velice důležitý parametr, který umožňuje plynulost chodu a také možnost změn zátěže pro šlapání.

 • Sedlo

Sedlo je širšího typu, pěnové, měkké, které se vám přizpůsobí. Abyste na něm mohli pohodlně sedět a plně se soustředit na jízdu na rotopedu

Víc informací o cvičení na rotopedu
 • Stabilní konstrukce
 • Tichý a bezúdržbový provoz
 • Možnost výměny cyklistického sedla a pedálů
 • Naklápěcí řídítka zajišťující vhodnou polohu těla
 • Možnost vybavení různými druhy komputerů
 • Profesionální záruční a pozáruční servis
Hmotnost
22 kg
Nosnost
max 120 kg
Ovládání zátěže
magneticky; 10 stupňů
Rozměry
106 x 47 x 70 cm (V x Š x D)
Flexibilní doba pronájmu

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobné pronájmy s cenovým zvýhodněním

Doručíme kamkoliv po ČR

Rychlé dodání k Vám domů. Osobní odběr na prodejně v Praze

Největší nabídka pomůcek

Vše, co potřebujete, najdete pohodlně u nás na jednom místě

Pomůžeme vám s výběrem

Nejste si jistí, zda je pro vás přístroj vhodný? Zavolejte nebo napište

Tisíce spokojených zákazníků

Musím dát plný počet hvězdiček. Komunikace, jednání, vyřízení na jedničku. Pán velice ochotný, vše vysvětlil a ukázal. Objednávka mého požadavku, zapůjčení motodlahy byla vyřízena jak jsem si přála. Ihned! Vím, že v budoucnu kdy budu přístroj opět potrebovat (doufám, že už na 100% :-) ) se obrátím jen na Vas! Moc děkuji a přeji dobré zdraví všem.

Vstřícný, rychlý a konstruktivní přístup. Potřebovali jsme co nejrychleji půjčit dětský invalidní vozík. Při domluvě jsem byla "vyzpovídáná" na všechny důležité detaily, pro správný výběr velikosti a typu a vozík byl během hodiny k dispozici. Při předání nám byly dopodrobna vysvětleny všechny funkce a "záludnosti". Vozík byl ve velmi dobrém, čistém stavu. Cena, včetně zálohy byla velmi přijatelná. Opravdu oceňuji milé, ochotné a rychlé jednání, jak při půjčování, tak při komunikaci v průběhu (prodlužování doby zápůjčky) tak při vracení. Vřele doporučuji.

Výborná komunikace, velmi rychlé a vstřícné jednání. Po osteotomii kolene mi v nemocnici bylo doporučeno pokračovat v používání motodlahy v domácí péči. Oslovila jsem firmu RehaKomp a vůbec nebyl problém s víkendovým dodáním. Pan Martin už v telefonu byl velice milý a v domluvený čas dlahu přivezl, pečlivě nastavil, vysvětlil a dal rady jak v rehabilitaci postupovat. Pro rozhýbání kolene po operaci je to ten nejlepší a řekla bych, že nezbytný vynález. Vřele doporučuji a zároveň RehaKomp děkuji !!!!!

Profesionálové jak má být, detailně mi bylo vysvětleno používání pomůcky. Konzultace zdravotních obtíží i návrh řešení.Objednání i další postupy v naprosté pohodě. Doporučuji.Děkuji.

Naprostá spokojenost! Měla jsem měsíc půjčenou motodlahu a díky ní jsem koleno opět rozhýbala! Určitě můžu vřele doporučit! Skvělá domluva, rychlé doručení až domů. Nastaví Vám ji na míru a podrobně vysvětlí nejen používání ale i možné další doplňující pomůcky. Doufám že již tyto služby nebudu potřebovat, ale pokud ano, určitě se ozvu okamžitě vám:) Dekuji za pomoc!

Moje manželka Jiřina využila služeb půjčovny RehaKomp. Motodlahu přivezl, představil a profesionálně vše dopodrobna vysvětlil pan Foltán. Jeho přístup byl velice přívětivý, názorný a srozumitelný. Motodlahu manželka používala 25 dní a ta výrazně přispěla ke zlepšení pooperačního stavu kolene. Tento přístroj i vaši půjčovnu můžeme jen vřele doporučit. Děkujeme, Jiřina a Pavel Slunečkovi, Drahelčice, 20.09.20

Firmu RehaKomp můžeme jen vřele doporučit - doručení motodlahy do 24 hodin od objednání i v době Covidu, kdy jich je nedostatek; doručení domů zdarma; pečlivé nastavení stroje na míru pacienta a milé zaškolení včetně odpovědí na našich nespočet otázek...:-) Moc děkujeme! Kadeřábková

Jsme velice spokojeni. Pro 90 letou maminku jsme půjčili Motren Solo. Za tři týdny se z ležícího pacienta stala přiměřeně chodící (s chodítkem) spokojená dáma. Moc děkuji za to, že takové pomůcky nabízíte.

Dnes nám pracovník společnosti RehaKomp dovezl pomůcky pro tatínka. Maminka objednala vše, co jí bylo v nemocnici řečeno, včetně elektronického rotopedu, jehož zapůjčení není nejlevnější záležitostí. Zde musím vyzdvihnout profesionalitu a zájem o klienta, vzhledem k tomu, že pán dovezl, ne jen objednaný přístroj, ale i levnější a podle přesné instrukce a předvedení účinnější mechanický přístroj, který je pro tatínka vhodnější. Byli jsme velmi mile překvapení přístupem, ochotou a ukázkou správného cvičení. Tuto firmu můžeme jen vřele doporučit

Příjemné a vstřícné jednání. Instruktáž motodlahy na koleno 100%. Maminka se bála, ale pán měl profesionální přístup, takže strach po chvilce opadnul. Firmu určitě doporučuji.

Perfektní přístup od začátku. Vyhověli mi s časem předání. Martin, který dlahu přivezl, byl velmi milý, pozorný, všechno vysvětlil, nastavil... Kdybych, nedejbože, ještě někdy něco takového potřebovala, určitě se obrátím na RehaKomp znovu;) Velké díky.

Všem vřele a rád doporučím firmu RehaKomp. Vstříčný přístup, slušné a rychlé jednání a naprostá spokojenost se zapůjčeným vozíkem - bez něj bych se nemohl zúčastnit svatby mého nejlepšího kamaráda. A dokonce mi navíc zapůjčili i držák na nohu, díky kterému jsem mohl držet nohu ve vyvýšené poloze.

Velmi příjemné jednání a naprosto rychlý proces zapůjčení. Vše bylo za deset minut hotovo a vyřízeno přes e-mail. Platba převodem a pak už jen dojet do Kunratic a zboží si vyzvednout. Nikomu nepřeji žádné zdravotní potíže, ale pokud už se tak stane, tady vám určitě rychle pomohou.

S RehaKompem jsem byla maximálně spokojená. Výborná komunikace, profesionální přístup, vstřícnost a ochota. Pokud bych v budoucnu opět potřebovala, vím naprosto přesně na koho se obrátím. Děkuji!

Výborné služby a servis. Při mém návratu z nemocnice po operaci koleního vazu jsem telefonicky objednal motodlahu, kterou mi okamžitě přivezli až domů a k používání jsem dostal od Martina i podrobnou instruktáž a pár dobrých rad. Firmu využíváme již podruhé za posledních pár let a vždy vše funguje k mojí plné spokojenosti. Takže pánové děkuji..a rozhodně doporučuji

Naše rady a tipy