Rotoped KALPE MK-3

Rotoped s magnetickou brzdou, je určen pro pravidelné cvičení ke zlepšení kondice či zdravotního stavu po operaci. Jsme jediný opravdu český výrobce rotopedů, a jelikož jej vyrábíme na zakázku je možné Vám rotoped individuálně přizpůsobit.

Základem je stabilní a dostatečně dimenzovaná konstrukce, které vydrží náročná zátěžová cvičení. Při drobné manipulaci oceníte přídavná kolečka, která jsou umístěna v přední části rotopedu.

Náš rotoped využívají nejen soukromé osoby, ale také fitness centra, rehabilitační a lázeňská zařízení, policejní sbory, vojáci na zahraničních vojenských misích, školní tělocvičny i školky a další.

Ceník pronájmu

1. den

35 Kč / den vč. DPH

od 31. dne

30 Kč / den vč. DPH

Vratná kauce

Vratná kauce 2000 Kč (v hotovosti při převzetí )

Minimální cena pronájmu

500 Kč při osobním převzetí

1050 Kč při dodání na adresu

zapůjčení

35 Kč / den

Magnetický rotoped KALPE typ MK je nejžádanějším rotopedem naší společnosti, která s výrobou rotopedů začala již v roce 1990! V minulosti opakovaně vyhrál nejlepší umístění v časopisu pro spotřebitele D-Test. Od té doby je rotoped neustále zdokonalován. Díky své univerzálnosti je ideální pro domácí zátěžové cvičení, rehabilitaci po operacích i používání ve fitness zařízeních a tělocvičnách. I přes svoji bytelnou a stabilní konstrukci s nosností 130 kg (na objednávku lze zvýšit na 150 kg) si rotoped zachovává rozumné rozměry a není problém ho umístit i do menších bytů, kde není dostatek místa. Rotoped je vybaven transportními kolečky a tak není problém ho kdykoliv přemístit. Díky použití velkého setrvačníku, magnetického brzdění a řemenového převodu s napínací kladkou je šlapání na rotopedu plynulé a nehlučné. Můžete tak během cvičení sledovat například televizi, sousedy rovněž rušit nebudete. O údržbu se také starat nemusíte. Životnost převodu rotopedů jsou desítky tisíc kilometrů. Rotoped je určen pro osoby od 140 do 210 cm. Pro menší a větší osoby (pod 160cm, nad 195cm) je vhodné přiobjednat horizontálně posuvnou sedlovku. pro osoby pod 150 cm doporučujeme objednat kratší kliky s menším poloměrem otáčení pedálů. Díky možnosti horizontálního nastavení sedlovky si můžete rotoped ještě lépe nastavit pro pohodlné cvičení.

Rotoped je nabízen ve variantě 0 a 3. Tyto varianty se liší podle nabízeného komputeru. Varianta 0 je bez komputeru. Aktuální barevné provedení rotopedů je černý bezpečnostní ABS plast na krytu rotopedů a bílý rám přístroje. Na objednávku je možné udělat například černý rám rotopedu.

Magnetická brzda

Rotoped s magnetickou brzdou, která zajišťuje tiché brzdění a velmi dlouhou životnost s bezúdržbovým provozem.

Ovládání zátěže

Zátěž na rotopedu se ovládá ručně, nastavíte si jakou zátěž chcete, a pokud potřebujete snížit nebo ubrat, tak velmi lehce zvolíte co vám vyhovuje. Rotoped nabízí celkem 10 úrovní zátěže.

Setrvačník

Jedná se o velice důležitý parametr, který umožňuje plynulost chodu a také možnost změn zátěže pro šlapání. Hmotnost našeho setrvačníku je 9kg. Jelikož se jedná o váhu setrvačníku, která se řadí k vyšším kategoriím jedná se tak o vyšší kvalitu a delší životnost. Pro Vás to znamená při šlapání plynulejší chod, který můžete od rotopedu očekávat. Setrvačník je bez volnoběhu, tedy tzv. "furtošlap". Což znamená, že je setrvačník pevně propojen s pedály a jakoby vás "táhne" dopředu. 

Rotped MK3
Rotoped MK3

Sedlo

Sedlo je širšího typu, pěnové, měkké, které se vám přizpůsobí. Abyste na něm mohli pohodlně sedět a plně se soustředit na jízdu na rotopedu. Lze jej nastavit nahoru a dolů, ale také posunout jej blíže či dále od řídítek. Můžete si tak nastavit rotoped přesně podle svých vlastních potřeb.

Pojízdná kolečka

Pro drobné manipulaci po bytě oceníte přídavná kolečka, která jsou umístěna v přední části rotopedu a jsou zcela skryta. V případě častého převážení rotopedu například po rehabilitaci, je možno na objednávku vyrobit rotoped s většími kolečky.

Reference

16 našich rotopedů MK využívá pro trénování například veslařský klub Ohře - Louny, který již více než 20 let pořádá halový triatlon, jehož součástí je jízda na rotopedu naší výroby (na našich facebookových stránkách Kalpe najdete fotky přímo ze závodů). Dále tento typ rotopedů používají k rehabilitaci v rehabilitačních ústavech Kladruby, Luže- Košumberk, v sanatoriu v Klimkovicích a v bezpočtu nemocnic, domovů pro seniory a rehabilitacích. Rotopedy jsou také pořizovány do tělocvičen na základních, středních i vysokých školách a samozřejmě také do fitness center.


Víc informací o cvičení na rotopedu

váha setrvačníku 9 kg, hmota setrvačníku pouze na obvodě, průměr setrvačníku 36 cm

10 záteží

Hmotnost
28 kg
Rozměry
121 x 47 x 70 cm (V x Š x D)
Flexibilní doba pronájmu

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobné pronájmy s cenovým zvýhodněním

Doručíme kamkoliv po ČR

Rychlé dodání k Vám domů. Osobní odběr na prodejně v Praze

Největší nabídka pomůcek

Vše, co potřebujete, najdete pohodlně u nás na jednom místě

Pomůžeme vám s výběrem

Nejste si jistí, zda je pro vás přístroj vhodný? Zavolejte nebo napište

Tisíce spokojených zákazníků

Musím dát plný počet hvězdiček. Komunikace, jednání, vyřízení na jedničku. Pán velice ochotný, vše vysvětlil a ukázal. Objednávka mého požadavku, zapůjčení motodlahy byla vyřízena jak jsem si přála. Ihned! Vím, že v budoucnu kdy budu přístroj opět potrebovat (doufám, že už na 100% :-) ) se obrátím jen na Vas! Moc děkuji a přeji dobré zdraví všem.

Vstřícný, rychlý a konstruktivní přístup. Potřebovali jsme co nejrychleji půjčit dětský invalidní vozík. Při domluvě jsem byla "vyzpovídáná" na všechny důležité detaily, pro správný výběr velikosti a typu a vozík byl během hodiny k dispozici. Při předání nám byly dopodrobna vysvětleny všechny funkce a "záludnosti". Vozík byl ve velmi dobrém, čistém stavu. Cena, včetně zálohy byla velmi přijatelná. Opravdu oceňuji milé, ochotné a rychlé jednání, jak při půjčování, tak při komunikaci v průběhu (prodlužování doby zápůjčky) tak při vracení. Vřele doporučuji.

Výborná komunikace, velmi rychlé a vstřícné jednání. Po osteotomii kolene mi v nemocnici bylo doporučeno pokračovat v používání motodlahy v domácí péči. Oslovila jsem firmu RehaKomp a vůbec nebyl problém s víkendovým dodáním. Pan Martin už v telefonu byl velice milý a v domluvený čas dlahu přivezl, pečlivě nastavil, vysvětlil a dal rady jak v rehabilitaci postupovat. Pro rozhýbání kolene po operaci je to ten nejlepší a řekla bych, že nezbytný vynález. Vřele doporučuji a zároveň RehaKomp děkuji !!!!!

Profesionálové jak má být, detailně mi bylo vysvětleno používání pomůcky. Konzultace zdravotních obtíží i návrh řešení.Objednání i další postupy v naprosté pohodě. Doporučuji.Děkuji.

Naprostá spokojenost! Měla jsem měsíc půjčenou motodlahu a díky ní jsem koleno opět rozhýbala! Určitě můžu vřele doporučit! Skvělá domluva, rychlé doručení až domů. Nastaví Vám ji na míru a podrobně vysvětlí nejen používání ale i možné další doplňující pomůcky. Doufám že již tyto služby nebudu potřebovat, ale pokud ano, určitě se ozvu okamžitě vám:) Dekuji za pomoc!

Moje manželka Jiřina využila služeb půjčovny RehaKomp. Motodlahu přivezl, představil a profesionálně vše dopodrobna vysvětlil pan Foltán. Jeho přístup byl velice přívětivý, názorný a srozumitelný. Motodlahu manželka používala 25 dní a ta výrazně přispěla ke zlepšení pooperačního stavu kolene. Tento přístroj i vaši půjčovnu můžeme jen vřele doporučit. Děkujeme, Jiřina a Pavel Slunečkovi, Drahelčice, 20.09.20

Firmu RehaKomp můžeme jen vřele doporučit - doručení motodlahy do 24 hodin od objednání i v době Covidu, kdy jich je nedostatek; doručení domů zdarma; pečlivé nastavení stroje na míru pacienta a milé zaškolení včetně odpovědí na našich nespočet otázek...:-) Moc děkujeme! Kadeřábková

Jsme velice spokojeni. Pro 90 letou maminku jsme půjčili Motren Solo. Za tři týdny se z ležícího pacienta stala přiměřeně chodící (s chodítkem) spokojená dáma. Moc děkuji za to, že takové pomůcky nabízíte.

Dnes nám pracovník společnosti RehaKomp dovezl pomůcky pro tatínka. Maminka objednala vše, co jí bylo v nemocnici řečeno, včetně elektronického rotopedu, jehož zapůjčení není nejlevnější záležitostí. Zde musím vyzdvihnout profesionalitu a zájem o klienta, vzhledem k tomu, že pán dovezl, ne jen objednaný přístroj, ale i levnější a podle přesné instrukce a předvedení účinnější mechanický přístroj, který je pro tatínka vhodnější. Byli jsme velmi mile překvapení přístupem, ochotou a ukázkou správného cvičení. Tuto firmu můžeme jen vřele doporučit

Příjemné a vstřícné jednání. Instruktáž motodlahy na koleno 100%. Maminka se bála, ale pán měl profesionální přístup, takže strach po chvilce opadnul. Firmu určitě doporučuji.

Perfektní přístup od začátku. Vyhověli mi s časem předání. Martin, který dlahu přivezl, byl velmi milý, pozorný, všechno vysvětlil, nastavil... Kdybych, nedejbože, ještě někdy něco takového potřebovala, určitě se obrátím na RehaKomp znovu;) Velké díky.

Všem vřele a rád doporučím firmu RehaKomp. Vstříčný přístup, slušné a rychlé jednání a naprostá spokojenost se zapůjčeným vozíkem - bez něj bych se nemohl zúčastnit svatby mého nejlepšího kamaráda. A dokonce mi navíc zapůjčili i držák na nohu, díky kterému jsem mohl držet nohu ve vyvýšené poloze.

Velmi příjemné jednání a naprosto rychlý proces zapůjčení. Vše bylo za deset minut hotovo a vyřízeno přes e-mail. Platba převodem a pak už jen dojet do Kunratic a zboží si vyzvednout. Nikomu nepřeji žádné zdravotní potíže, ale pokud už se tak stane, tady vám určitě rychle pomohou.

S RehaKompem jsem byla maximálně spokojená. Výborná komunikace, profesionální přístup, vstřícnost a ochota. Pokud bych v budoucnu opět potřebovala, vím naprosto přesně na koho se obrátím. Děkuji!

Výborné služby a servis. Při mém návratu z nemocnice po operaci koleního vazu jsem telefonicky objednal motodlahu, kterou mi okamžitě přivezli až domů a k používání jsem dostal od Martina i podrobnou instruktáž a pár dobrých rad. Firmu využíváme již podruhé za posledních pár let a vždy vše funguje k mojí plné spokojenosti. Takže pánové děkuji..a rozhodně doporučuji

Naše rady a tipy