Motren Duo 3

Dětský rehabilitační přístroj k procvičování dolních a horních končetin odděleně v sedě či v leže. Tato vysoká variabilita přístroje umožňuje provádět cvičení v pěti různých pozicích vyobrazených v galerii. 

Snadné ovládání zajistí velký, barevný, intuitivní 5″ dotykový displej a velká tlačítka. Výhodou přístroje je schopnost při cvičení reagovat na případné spasmy v končetinách.

Motren Duo 3 je určeno pro děti od 3 let - do dospělosti. Své místo pro rehabilitaci nalezne jak v domácím prostředí, tak v rehabilitačních ústavech či lázeňských zařízeních.

Ceník pronájmu

1. den

150 Kč / den vč. DPH

od 31. dne

130 Kč / den vč. DPH

zapůjčení

150 Kč / den

Doprava půjčovny
Osobní odběr
Otevírací doba po-pá 8-16h
ZDARMA
Doručení po Praze včetně instruktáže
Obvykle mezi 13 a 17 hodinou
500 Kč
Doručení mimo Prahu včetně montáže
Obvykle mezi 13 a 17 hodinou
500 Kč + 15 Kč/km mimo

Pasivní a aktivní procvičování

Motren Duo 3  je určen pro pasivní a aktivní procvičování oslabených či nehybných dolních nebo horních končetin. Rehabilitaci je možné provádět jak v sedě z vozíku či případně v leže na lůžku/pohovce/zemi.

Pohon přístroje zajišťuje elektromotor, který uvádí do kruhového pohybu kliky, na kterých jsou upevněny nášlapky či držadla. Pomocí nich provádějí položené či upevněné končetiny nucený krouživý pohyb, čímž se procvičují. Tím, že přístroj pohybuje končetinami a umožní jejich prokrvování se předejde vzniku dalších nežádoucích zdravotních komplikací. Přístroj umožňuje při využití zbytkových sil posilovat svalstvo, neboť jeho otáčivý pohyb lze i velmi slabými zbytkovými silami urychlovat.

Motren Duo 3
O7660 (1).jpg

5 variabilit cvičení

 • Dolní končetiny v sedě při využití sklopného ramene 
 • Dolní končetiny v leže na zemi při využití sklopného ramene 
 • Dolní končetiny v leže na pohovce/posteli/či z lůžka při využití sklopného ramene
 • Horní končetiny při využití sklopného ramene
 • Dolní končetiny v sedě z protilehlé strany sklopného ramene

Aktivní přišlapávání:

V případě aktivního přišlapávání dojde ke zrychlování otáčení klik, obdobně jako u rotopedu. Překročí-li zvýšení nastavené rychlosti hodnotu přibližně 10%, začne trenažér brzdit úměrně se zvyšující se rychlostí tak, jako magneticky bržděný rotoped. 

 • Tichý a výkonný elektromotor s řemenovým převodem.
 • Pro oddělené pasivní a aktivní cvičení dolních a horních končetin.
 • Transportní kolečka pro snadné přemístění po místnosti.
 • Rychlost otáčení při pasivním a asistovaném cvičení od 1 do 90 ot./ min.
 • Synchronní cvičení s indikátorem aktivity a pasivity levé a pravé končetiny.
 • Antispastický režim s automatickou detekcí a uvolněním křečí.
 • Nástupní program pro snadné vložení končetiny do nášlapu.
 • Elektromagnetická brzda pro plynulé nastavení brzdného odporu.
 • Možné cvičení na volnoběh bez pomoci motoru - SERVO režim.
Barevný dotykový displej
5” a vystouplá tlačítka
Barevný dotykový displej
5″
Hmotnost
46 kg
Výška přístroje
110 cm
Rozměr podstavy
50 x cm (Š x D)
Délka sklopného ramene
115 cm
Napětí
230 V/50 Hz

Motren Duo 3  je vhodný pro pohybovou léčbu dolních a horních končetin při: 

 • Cévní mozkové příhodě                                    
 • Příčném ochrnutí
 • Skleróze multiplex
 • Parkinsonově chorobě
 • Pohybových ochrnutí po úrazech páteře a mozku
 • Spině bifida
 • Svalové dystrofii
 • Paraplegii
Flexibilní doba pronájmu

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobné pronájmy s cenovým zvýhodněním

Doručíme kamkoliv po ČR

Rychlé dodání k Vám domů. Osobní odběr na prodejně v Praze

Největší nabídka pomůcek

Vše, co potřebujete, najdete pohodlně u nás na jednom místě

Pomůžeme vám s výběrem

Nejste si jistí, zda je pro vás přístroj vhodný? Zavolejte nebo napište

Tisíce spokojených zákazníků

Musím dát plný počet hvězdiček. Komunikace, jednání, vyřízení na jedničku. Pán velice ochotný, vše vysvětlil a ukázal. Objednávka mého požadavku, zapůjčení motodlahy byla vyřízena jak jsem si přála. Ihned! Vím, že v budoucnu kdy budu přístroj opět potrebovat (doufám, že už na 100% :-) ) se obrátím jen na Vas! Moc děkuji a přeji dobré zdraví všem.

Vstřícný, rychlý a konstruktivní přístup. Potřebovali jsme co nejrychleji půjčit dětský invalidní vozík. Při domluvě jsem byla "vyzpovídáná" na všechny důležité detaily, pro správný výběr velikosti a typu a vozík byl během hodiny k dispozici. Při předání nám byly dopodrobna vysvětleny všechny funkce a "záludnosti". Vozík byl ve velmi dobrém, čistém stavu. Cena, včetně zálohy byla velmi přijatelná. Opravdu oceňuji milé, ochotné a rychlé jednání, jak při půjčování, tak při komunikaci v průběhu (prodlužování doby zápůjčky) tak při vracení. Vřele doporučuji.

Výborná komunikace, velmi rychlé a vstřícné jednání. Po osteotomii kolene mi v nemocnici bylo doporučeno pokračovat v používání motodlahy v domácí péči. Oslovila jsem firmu RehaKomp a vůbec nebyl problém s víkendovým dodáním. Pan Martin už v telefonu byl velice milý a v domluvený čas dlahu přivezl, pečlivě nastavil, vysvětlil a dal rady jak v rehabilitaci postupovat. Pro rozhýbání kolene po operaci je to ten nejlepší a řekla bych, že nezbytný vynález. Vřele doporučuji a zároveň RehaKomp děkuji !!!!!

Profesionálové jak má být, detailně mi bylo vysvětleno používání pomůcky. Konzultace zdravotních obtíží i návrh řešení.Objednání i další postupy v naprosté pohodě. Doporučuji.Děkuji.

Naprostá spokojenost! Měla jsem měsíc půjčenou motodlahu a díky ní jsem koleno opět rozhýbala! Určitě můžu vřele doporučit! Skvělá domluva, rychlé doručení až domů. Nastaví Vám ji na míru a podrobně vysvětlí nejen používání ale i možné další doplňující pomůcky. Doufám že již tyto služby nebudu potřebovat, ale pokud ano, určitě se ozvu okamžitě vám:) Dekuji za pomoc!

Moje manželka Jiřina využila služeb půjčovny RehaKomp. Motodlahu přivezl, představil a profesionálně vše dopodrobna vysvětlil pan Foltán. Jeho přístup byl velice přívětivý, názorný a srozumitelný. Motodlahu manželka používala 25 dní a ta výrazně přispěla ke zlepšení pooperačního stavu kolene. Tento přístroj i vaši půjčovnu můžeme jen vřele doporučit. Děkujeme, Jiřina a Pavel Slunečkovi, Drahelčice, 20.09.20

Firmu RehaKomp můžeme jen vřele doporučit - doručení motodlahy do 24 hodin od objednání i v době Covidu, kdy jich je nedostatek; doručení domů zdarma; pečlivé nastavení stroje na míru pacienta a milé zaškolení včetně odpovědí na našich nespočet otázek...:-) Moc děkujeme! Kadeřábková

Jsme velice spokojeni. Pro 90 letou maminku jsme půjčili Motren Solo. Za tři týdny se z ležícího pacienta stala přiměřeně chodící (s chodítkem) spokojená dáma. Moc děkuji za to, že takové pomůcky nabízíte.

Dnes nám pracovník společnosti RehaKomp dovezl pomůcky pro tatínka. Maminka objednala vše, co jí bylo v nemocnici řečeno, včetně elektronického rotopedu, jehož zapůjčení není nejlevnější záležitostí. Zde musím vyzdvihnout profesionalitu a zájem o klienta, vzhledem k tomu, že pán dovezl, ne jen objednaný přístroj, ale i levnější a podle přesné instrukce a předvedení účinnější mechanický přístroj, který je pro tatínka vhodnější. Byli jsme velmi mile překvapení přístupem, ochotou a ukázkou správného cvičení. Tuto firmu můžeme jen vřele doporučit

Příjemné a vstřícné jednání. Instruktáž motodlahy na koleno 100%. Maminka se bála, ale pán měl profesionální přístup, takže strach po chvilce opadnul. Firmu určitě doporučuji.

Perfektní přístup od začátku. Vyhověli mi s časem předání. Martin, který dlahu přivezl, byl velmi milý, pozorný, všechno vysvětlil, nastavil... Kdybych, nedejbože, ještě někdy něco takového potřebovala, určitě se obrátím na RehaKomp znovu;) Velké díky.

Všem vřele a rád doporučím firmu RehaKomp. Vstříčný přístup, slušné a rychlé jednání a naprostá spokojenost se zapůjčeným vozíkem - bez něj bych se nemohl zúčastnit svatby mého nejlepšího kamaráda. A dokonce mi navíc zapůjčili i držák na nohu, díky kterému jsem mohl držet nohu ve vyvýšené poloze.

Velmi příjemné jednání a naprosto rychlý proces zapůjčení. Vše bylo za deset minut hotovo a vyřízeno přes e-mail. Platba převodem a pak už jen dojet do Kunratic a zboží si vyzvednout. Nikomu nepřeji žádné zdravotní potíže, ale pokud už se tak stane, tady vám určitě rychle pomohou.

S RehaKompem jsem byla maximálně spokojená. Výborná komunikace, profesionální přístup, vstřícnost a ochota. Pokud bych v budoucnu opět potřebovala, vím naprosto přesně na koho se obrátím. Děkuji!

Výborné služby a servis. Při mém návratu z nemocnice po operaci koleního vazu jsem telefonicky objednal motodlahu, kterou mi okamžitě přivezli až domů a k používání jsem dostal od Martina i podrobnou instruktáž a pár dobrých rad. Firmu využíváme již podruhé za posledních pár let a vždy vše funguje k mojí plné spokojenosti. Takže pánové děkuji..a rozhodně doporučuji

Naše rady a tipy