Kinetec Spectra Kompanion

Nejmodernější Motodlaha na koleno a kyčel s bezdrátovým ovládáním a pokročilými funkcemi

Nejnovější kolenní a kyčelní motodlaha s dotykovým ovládáním a pokročilými funkcemi. Je určena pro PASIVNÍ pohybovou léčbu, pro extenzi a flexi kolene v rozsahu -10° až 120°. 

Své využití nalezne jak v nemocnicích, klinikách, lékařských pracovištích, ale hlavně v domácnostech (zapůjčení).

Ceník pronájmu

1. den

300 Kč / den vč. DPH

od 31. dne

250 Kč / den vč. DPH

Minimální cena pronájmu

2100 Kč při osobním převzetí

4200 Kč při dodání na adresu

zapůjčení

300 Kč / den

Doprava půjčovny
Osobní odběr
Otevírací doba po-pá 8-16h
ZDARMA
Doručení po Praze
Obvykle mezi 13 a 17 hodinou
ZDARMA (od 14 dní)
Doručení po celé ČR
Obvykle následující pracovní den
250 Kč
Doručení na Slovensko
Obvykle dva pracovní dny
12 Eur

Hi-tech novinka ze světa motodlah 

Přístroj Kinetec SPECTRA Kompanion je moderní komfortní plastová dlaha, navržena speciálně pro vylepšení hygienických podmínek a komfortu. Je doplněna klipy, které jsou napevno připevněny k podpěrkám nohy, a pásky, které jsou rychle a přesně upevnitelné kolem nohou pacienta. Pro správné fungování je důležité přístroj umístit na plochý povrch, který je dostatečně široký, aby se vešlo celé zařízení a druhá noha pacienta.

SPECTRA Kompanion

Přínosy rehabilitace na motodlaze Kinetec SPECTRA Kompanion:

 • Zásah do cyklu trauma -> znehybnění -> výpotek -> atrofie
 • Předcházení ztuhnutí kolenního a kyčelního kloubu
 • Urychlení rekonvalescence postižené končetiny
 • Zlepšení kvality povrchu kloubních ploch
 • Podpora hojení kloubní chrupavky
 • Prevence žilní trombózy
 • Umožnění okamžité pooperační pasivní pohybové léčby
 • Zkracování doby hospitalizace
 • Snižování potřeby podávat léky tlumící bolest
 • Anatomický tvar.
 • Jednoduché ovládání pomocí bezdrátového dotykového tabletu.
 • Pro pacienty od 145 do 195 cm.
 • Maximální hmotnost pacienta 135 kg.
 • Hygienické polstrování pro snadnou údržbu.

Funkce/režimy

 • EXTENZE/FLEXE: je možné provádět extenzní a flekční pohyb v koleni v celém nastaveném rozsahu pohybu v souladu se zvolenou rychlostí, pauzou, silou protipohybu a dobou provozu.
 • WARM UP (Zahřátí): umožňuje pozvolný začátek rehabilitačního cvičení.
 • SPRING (Pružina): umožňuje procvičovat maximum rozsahu pohybu.
 • RYCHLOST V MAXIMU POHYBU (EXTREMITY FOCUS): umožňuje zpomalit pohyb v maximum rozsahu pohybu.
 • HODNOCENÍ: umožňuje pacientovi pracovat v reakci na přístroj tak, aby lékař mohl odhadnout vývoj rehabilitace.
 • DYNAMICKÉ PROTAHOVÁNÍ: přístroj se nastaví na 15°flexi a poté bude ubírat 1°každých 10 minut, dokud nedosáhne maximální extenze.

Návod k použití

Hmotnost
12,5 kg
Rozměry
95 x 37 x 33 cm (D x Š x V)
Rychlost
45° až 155° za minutu +/- 20%
Rozsah pohybu extenze/flexe
-10° / 120°
 • Náhrady kolenního a kyčelního kloubu.
 • Osteosyntézy zlomenin stehenní kosti a bérce.
 • Zlomeniny čéšky.
 • Artrolýza a paliativní zákroky (poškození chrupavek, odstranění osteomů, atd.).
 • Osteotomie pánve a stehenní kosti.
 • Rekonstrukce vazů.
 • Plastika čtyřhlavého stehenního svalu pro uvolnění extenze kolena (operace dle Judeta).
 • Synovektomie, menisektomie, patelektomie, artroskopické zákroky.
Flexibilní doba pronájmu

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobné pronájmy s cenovým zvýhodněním

Doručíme kamkoliv po ČR

Rychlé dodání k Vám domů. Osobní odběr na prodejně v Praze

Největší nabídka pomůcek

Vše, co potřebujete, najdete pohodlně u nás na jednom místě

Pomůžeme vám s výběrem

Nejste si jistí, zda je pro vás přístroj vhodný? Zavolejte nebo napište

Tisíce spokojených zákazníků

Musím dát plný počet hvězdiček. Komunikace, jednání, vyřízení na jedničku. Pán velice ochotný, vše vysvětlil a ukázal. Objednávka mého požadavku, zapůjčení motodlahy byla vyřízena jak jsem si přála. Ihned! Vím, že v budoucnu kdy budu přístroj opět potrebovat (doufám, že už na 100% :-) ) se obrátím jen na Vas! Moc děkuji a přeji dobré zdraví všem.

Vstřícný, rychlý a konstruktivní přístup. Potřebovali jsme co nejrychleji půjčit dětský invalidní vozík. Při domluvě jsem byla "vyzpovídáná" na všechny důležité detaily, pro správný výběr velikosti a typu a vozík byl během hodiny k dispozici. Při předání nám byly dopodrobna vysvětleny všechny funkce a "záludnosti". Vozík byl ve velmi dobrém, čistém stavu. Cena, včetně zálohy byla velmi přijatelná. Opravdu oceňuji milé, ochotné a rychlé jednání, jak při půjčování, tak při komunikaci v průběhu (prodlužování doby zápůjčky) tak při vracení. Vřele doporučuji.

Výborná komunikace, velmi rychlé a vstřícné jednání. Po osteotomii kolene mi v nemocnici bylo doporučeno pokračovat v používání motodlahy v domácí péči. Oslovila jsem firmu RehaKomp a vůbec nebyl problém s víkendovým dodáním. Pan Martin už v telefonu byl velice milý a v domluvený čas dlahu přivezl, pečlivě nastavil, vysvětlil a dal rady jak v rehabilitaci postupovat. Pro rozhýbání kolene po operaci je to ten nejlepší a řekla bych, že nezbytný vynález. Vřele doporučuji a zároveň RehaKomp děkuji !!!!!

Profesionálové jak má být, detailně mi bylo vysvětleno používání pomůcky. Konzultace zdravotních obtíží i návrh řešení.Objednání i další postupy v naprosté pohodě. Doporučuji.Děkuji.

Naprostá spokojenost! Měla jsem měsíc půjčenou motodlahu a díky ní jsem koleno opět rozhýbala! Určitě můžu vřele doporučit! Skvělá domluva, rychlé doručení až domů. Nastaví Vám ji na míru a podrobně vysvětlí nejen používání ale i možné další doplňující pomůcky. Doufám že již tyto služby nebudu potřebovat, ale pokud ano, určitě se ozvu okamžitě vám:) Dekuji za pomoc!

Moje manželka Jiřina využila služeb půjčovny RehaKomp. Motodlahu přivezl, představil a profesionálně vše dopodrobna vysvětlil pan Foltán. Jeho přístup byl velice přívětivý, názorný a srozumitelný. Motodlahu manželka používala 25 dní a ta výrazně přispěla ke zlepšení pooperačního stavu kolene. Tento přístroj i vaši půjčovnu můžeme jen vřele doporučit. Děkujeme, Jiřina a Pavel Slunečkovi, Drahelčice, 20.09.20

Firmu RehaKomp můžeme jen vřele doporučit - doručení motodlahy do 24 hodin od objednání i v době Covidu, kdy jich je nedostatek; doručení domů zdarma; pečlivé nastavení stroje na míru pacienta a milé zaškolení včetně odpovědí na našich nespočet otázek...:-) Moc děkujeme! Kadeřábková

Jsme velice spokojeni. Pro 90 letou maminku jsme půjčili Motren Solo. Za tři týdny se z ležícího pacienta stala přiměřeně chodící (s chodítkem) spokojená dáma. Moc děkuji za to, že takové pomůcky nabízíte.

Dnes nám pracovník společnosti RehaKomp dovezl pomůcky pro tatínka. Maminka objednala vše, co jí bylo v nemocnici řečeno, včetně elektronického rotopedu, jehož zapůjčení není nejlevnější záležitostí. Zde musím vyzdvihnout profesionalitu a zájem o klienta, vzhledem k tomu, že pán dovezl, ne jen objednaný přístroj, ale i levnější a podle přesné instrukce a předvedení účinnější mechanický přístroj, který je pro tatínka vhodnější. Byli jsme velmi mile překvapení přístupem, ochotou a ukázkou správného cvičení. Tuto firmu můžeme jen vřele doporučit

Příjemné a vstřícné jednání. Instruktáž motodlahy na koleno 100%. Maminka se bála, ale pán měl profesionální přístup, takže strach po chvilce opadnul. Firmu určitě doporučuji.

Perfektní přístup od začátku. Vyhověli mi s časem předání. Martin, který dlahu přivezl, byl velmi milý, pozorný, všechno vysvětlil, nastavil... Kdybych, nedejbože, ještě někdy něco takového potřebovala, určitě se obrátím na RehaKomp znovu;) Velké díky.

Všem vřele a rád doporučím firmu RehaKomp. Vstříčný přístup, slušné a rychlé jednání a naprostá spokojenost se zapůjčeným vozíkem - bez něj bych se nemohl zúčastnit svatby mého nejlepšího kamaráda. A dokonce mi navíc zapůjčili i držák na nohu, díky kterému jsem mohl držet nohu ve vyvýšené poloze.

Velmi příjemné jednání a naprosto rychlý proces zapůjčení. Vše bylo za deset minut hotovo a vyřízeno přes e-mail. Platba převodem a pak už jen dojet do Kunratic a zboží si vyzvednout. Nikomu nepřeji žádné zdravotní potíže, ale pokud už se tak stane, tady vám určitě rychle pomohou.

S RehaKompem jsem byla maximálně spokojená. Výborná komunikace, profesionální přístup, vstřícnost a ochota. Pokud bych v budoucnu opět potřebovala, vím naprosto přesně na koho se obrátím. Děkuji!

Výborné služby a servis. Při mém návratu z nemocnice po operaci koleního vazu jsem telefonicky objednal motodlahu, kterou mi okamžitě přivezli až domů a k používání jsem dostal od Martina i podrobnou instruktáž a pár dobrých rad. Firmu využíváme již podruhé za posledních pár let a vždy vše funguje k mojí plné spokojenosti. Takže pánové děkuji..a rozhodně doporučuji

Naše rady a tipy