Motodlaha Kinetec Spectra

Motodlaha na koleno a kyčel s rozsahem pohybu -10° až 120° a komfortním ovladačem

Motorová dlaha Kinetec SPECTRA určena pro rehabilitaci kolenního a kyčelního kloubu. je profesionální přístroj světového výrobce pro kontinuální PASIVNÍ pohybovou léčbu. Jedná se o nejvyšší model s velice moderním designem a perfektním anatomickým tvarem pro snadné přenastavení ke každému pacientovi včetně dětí.

Vhodná k použití v nemocnicích, klinikách, lékařských pracovištích nebo v domácnostech (zapůjčení).

Ceník pronájmu

1. den

250 Kč / den vč. DPH

od 31. dne

220 Kč / den vč. DPH

Minimální cena pronájmu

1000 Kč při osobním převzetí

2000 Kč při dodání na adresu

zapůjčení

250 Kč / den

Doprava půjčovny
Osobní odběr
Po-Čt 8-17, Pá do 16h
ZDARMA
Doručení po Praze
Mezi 13 a 17h
ZDARMA od 14 dní
Doručení po celé ČR
Následující den
250 Kč
Doručení na Slovensko
Dva dny
12 Eur

Programovatelná kolenní – kyčelní rehabilitační motorová dlaha

Přístroj musí být umístěn na plochém povrchu, který je dostatečně široký, aby se vešlo celé zařízení a druhá noha pacienta. Motodlaha je doplněna klipy, které jsou napevno připevněny k podpěrkám nohy, a pásky, které jsou rychle a přesně upevnitelné kolem nohou pacienta.

Velkou výhodou je dálkový ovladač, který zaručuje velmi intuitivní ovládání s možností plynulé změny hodnot během cvičení na přístroji či záznam rehabilitace bez nutnosti dodatečných paměťových karet. Samozřejmostí je možnost nastavení doby cvičení, pauzy ve flexi/extenzi, rychlosti, intenzity cvičení dle aktuálního stavu pacienta, zahřívací mód WARM UP, o módech cvičení viz Technický popis. Bezpečný pohyb pacienta je zajištěn pomocí bezpečnostních prvků. 

O7633 (1).jpg
O7660 (1).jpg

Přínosy rehabilitace na motodlaze Kinetec SPECTRA:

 • Zvětšuje se rozsah pohybu kloubů
 • Výrazně zkracuje délku celé rehabilitace
 • Zlepšuje látkovou výměnu
 • Zamezuje ztuhlosti kloubu
 • Zlepšuje hematom
 • Snižuje spotřebu analgetik
 • Anatomický tvar.
 • Jednoduché ovládání přes dálkový ovladač.
 • Nastavení cvičení podle aktuálního stavu pacienta.
 • Pro pacienty od 150 do 200 cm.
 • Maximální hmotnost pacienta 135 kg.

Funkce/režimy

 • WARM UP: postupné rozšiřování rozsahu pohybu v 7 cyklech až do požadovaných hodnot.
 • MODULACE: manuální nastavení rozsahu pohybu podle citlivosti pacienta.
 • ROM BY PASS: zvětšení rozsahu pohybu v průběhu cvičení.
 • PAUSE: možnost nastavení pauzy samostatně pro extenzi a flexi od 1 sekundy až 15 min.
 • FORCE: bezpečností prvek nastavitelný v 6-ti krocích – při nechtěném kontaktu motodlahy s jiným předmětem nebo při vyvinutí protisíly pacientem dojde k zastavení přístroje a následnému pohybu zpět.
 • DOBA CVIČENÍ: programovatelné nastavení času – odpočítávání do konce cvičení.
 • SESSION TIME: opravdová doba cvičení na motodlaze.
 • PROGRAMY: 16 nezávislých programů s rychlým startem.
 • Možnost nahrávaní průběhu rehabilitace pro každého pacienta přímo do ručního ovladače.

Hmotnost
12,5 kg
Rozměry
95 x 37 x 33 cm (D x Š x V)
Rychlost
45° až 155° za minutu +/- 20%
Rozsah pohybu extenze/flexe kolena
-10° / 120°
Rozsah pohybu extenze/flexe kyčle
10° / 75°
 • Operace kolenního kloubu - TEP kolene
 • Fraktury dolní končetiny (patella, stehenní kost apod.)
 • Artrolýza
 • Operace kyčle včetně náhrady kyčelního kloubu TEP kyčle, apod.)
 • Náhrady vazů LCA a další
 • Artroskopická operace (odstranění části nebo celého menisku, patelly apod.)
 • Popáleniny a jiné poúrazové stavy
Flexibilní doba pronájmu

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobné pronájmy s cenovým zvýhodněním

Doručíme kamkoliv po ČR

Rychlé dodání k Vám domů. Osobní odběr na prodejně v Praze

Největší nabídka pomůcek

Vše, co potřebujete, najdete pohodlně u nás na jednom místě

Pomůžeme vám s výběrem

Nejste si jistí, zda je pro vás přístroj vhodný? Zavolejte nebo napište

Tisíce spokojených zákazníků

Musím dát plný počet hvězdiček. Komunikace, jednání, vyřízení na jedničku. Pán velice ochotný, vše vysvětlil a ukázal. Objednávka mého požadavku, zapůjčení motodlahy byla vyřízena jak jsem si přála. Ihned! Vím, že v budoucnu kdy budu přístroj opět potrebovat (doufám, že už na 100% :-) ) se obrátím jen na Vas! Moc děkuji a přeji dobré zdraví všem.

Vstřícný, rychlý a konstruktivní přístup. Potřebovali jsme co nejrychleji půjčit dětský invalidní vozík. Při domluvě jsem byla "vyzpovídáná" na všechny důležité detaily, pro správný výběr velikosti a typu a vozík byl během hodiny k dispozici. Při předání nám byly dopodrobna vysvětleny všechny funkce a "záludnosti". Vozík byl ve velmi dobrém, čistém stavu. Cena, včetně zálohy byla velmi přijatelná. Opravdu oceňuji milé, ochotné a rychlé jednání, jak při půjčování, tak při komunikaci v průběhu (prodlužování doby zápůjčky) tak při vracení. Vřele doporučuji.

Výborná komunikace, velmi rychlé a vstřícné jednání. Po osteotomii kolene mi v nemocnici bylo doporučeno pokračovat v používání motodlahy v domácí péči. Oslovila jsem firmu RehaKomp a vůbec nebyl problém s víkendovým dodáním. Pan Martin už v telefonu byl velice milý a v domluvený čas dlahu přivezl, pečlivě nastavil, vysvětlil a dal rady jak v rehabilitaci postupovat. Pro rozhýbání kolene po operaci je to ten nejlepší a řekla bych, že nezbytný vynález. Vřele doporučuji a zároveň RehaKomp děkuji !!!!!

Profesionálové jak má být, detailně mi bylo vysvětleno používání pomůcky. Konzultace zdravotních obtíží i návrh řešení.Objednání i další postupy v naprosté pohodě. Doporučuji.Děkuji.

Naprostá spokojenost! Měla jsem měsíc půjčenou motodlahu a díky ní jsem koleno opět rozhýbala! Určitě můžu vřele doporučit! Skvělá domluva, rychlé doručení až domů. Nastaví Vám ji na míru a podrobně vysvětlí nejen používání ale i možné další doplňující pomůcky. Doufám že již tyto služby nebudu potřebovat, ale pokud ano, určitě se ozvu okamžitě vám:) Dekuji za pomoc!

Moje manželka Jiřina využila služeb půjčovny RehaKomp. Motodlahu přivezl, představil a profesionálně vše dopodrobna vysvětlil pan Foltán. Jeho přístup byl velice přívětivý, názorný a srozumitelný. Motodlahu manželka používala 25 dní a ta výrazně přispěla ke zlepšení pooperačního stavu kolene. Tento přístroj i vaši půjčovnu můžeme jen vřele doporučit. Děkujeme, Jiřina a Pavel Slunečkovi, Drahelčice, 20.09.20

Firmu RehaKomp můžeme jen vřele doporučit - doručení motodlahy do 24 hodin od objednání i v době Covidu, kdy jich je nedostatek; doručení domů zdarma; pečlivé nastavení stroje na míru pacienta a milé zaškolení včetně odpovědí na našich nespočet otázek...:-) Moc děkujeme! Kadeřábková

Jsme velice spokojeni. Pro 90 letou maminku jsme půjčili Motren Solo. Za tři týdny se z ležícího pacienta stala přiměřeně chodící (s chodítkem) spokojená dáma. Moc děkuji za to, že takové pomůcky nabízíte.

Dnes nám pracovník společnosti RehaKomp dovezl pomůcky pro tatínka. Maminka objednala vše, co jí bylo v nemocnici řečeno, včetně elektronického rotopedu, jehož zapůjčení není nejlevnější záležitostí. Zde musím vyzdvihnout profesionalitu a zájem o klienta, vzhledem k tomu, že pán dovezl, ne jen objednaný přístroj, ale i levnější a podle přesné instrukce a předvedení účinnější mechanický přístroj, který je pro tatínka vhodnější. Byli jsme velmi mile překvapení přístupem, ochotou a ukázkou správného cvičení. Tuto firmu můžeme jen vřele doporučit

Příjemné a vstřícné jednání. Instruktáž motodlahy na koleno 100%. Maminka se bála, ale pán měl profesionální přístup, takže strach po chvilce opadnul. Firmu určitě doporučuji.

Perfektní přístup od začátku. Vyhověli mi s časem předání. Martin, který dlahu přivezl, byl velmi milý, pozorný, všechno vysvětlil, nastavil... Kdybych, nedejbože, ještě někdy něco takového potřebovala, určitě se obrátím na RehaKomp znovu;) Velké díky.

Všem vřele a rád doporučím firmu RehaKomp. Vstříčný přístup, slušné a rychlé jednání a naprostá spokojenost se zapůjčeným vozíkem - bez něj bych se nemohl zúčastnit svatby mého nejlepšího kamaráda. A dokonce mi navíc zapůjčili i držák na nohu, díky kterému jsem mohl držet nohu ve vyvýšené poloze.

Velmi příjemné jednání a naprosto rychlý proces zapůjčení. Vše bylo za deset minut hotovo a vyřízeno přes e-mail. Platba převodem a pak už jen dojet do Kunratic a zboží si vyzvednout. Nikomu nepřeji žádné zdravotní potíže, ale pokud už se tak stane, tady vám určitě rychle pomohou.

S RehaKompem jsem byla maximálně spokojená. Výborná komunikace, profesionální přístup, vstřícnost a ochota. Pokud bych v budoucnu opět potřebovala, vím naprosto přesně na koho se obrátím. Děkuji!

Výborné služby a servis. Při mém návratu z nemocnice po operaci koleního vazu jsem telefonicky objednal motodlahu, kterou mi okamžitě přivezli až domů a k používání jsem dostal od Martina i podrobnou instruktáž a pár dobrých rad. Firmu využíváme již podruhé za posledních pár let a vždy vše funguje k mojí plné spokojenosti. Takže pánové děkuji..a rozhodně doporučuji

Naše rady a tipy